Vítám Vás na stránkách ing. Martina Kolovratníka, poslance Parlamentu České republiky za Hnutí ANO 2011.

 

REGION

Poslancem Parlamentu ČR jsem se stal právě za svůj rodný Pardubický kraj. V Pardubicích jsem se na narodil, v kraji jsem strávil celý svůj dosavadní profesní i osobní život. A každodenní starosti i radosti obyvatel našeho kraje se mne dotýkají denodenně. Volební kampaní v roce 2013 to začalo a během poslaneckých pondělků a víkendů to pokračuje. 

Čti více

MÉDIA

Problematika veřejnoprávních médií, digitalizace i nových technologií – to je svět, kterým jsem žil přes 12 let. Jako člen sněmovního Volebního výboru mám na starost výroční zprávy rozhlasu a televize a nebo volby členů jednotlivých mediálních rad. Velkou výzvou je sběr zahraničních  zkušeností, protože i dvacet pět let po revoluci se máme v demokratickém světě co učit. 

 

 

Čti více

DOPRAVA

Celostátní, krajská i místní. Je to oblast, která ovlivňuje každodenní život každého z nás. Dopravě jsem se věnoval před řadou let coby vysokoškolák, manažer stavební společnosti a garant odborných dopravních konferencí. Během své politické kariéry jsem si dopravu zamiloval a věnuju jí většinu svého pracovního času. Jsou před námi skvělé výzvy, jako vysokorychlostní železnice, inteligentní dopravní systémy a nebo taktová veřejná doprava po vzoru Švýcarska. Mám ambici tyto výzvy zvedat a zasazovat se o jejich realizaci. Do posledního dechu.

Čti více

Kalendář

Středa 25. března

Zasedání Hodnotitelské komise SFDI k programu Cyklostezky, velmi důležité pro obce v Pardubickém kraji, které si podaly žádost o příspěvky.

Čtvrtek 26. března

Železniční konference Pardubice, Rytířské sály, Zámek Pardubice. Konference o rozvoji železnice, veřejné dopravy a o vysokorychlostních tratích.
Sobota 28. března Účast a záštita na Plese Mysliveckého sdružení Pardubice, Sál obecního domu Sezemice.
Pondělí 30. března

Setkání s občany Hlinska na téma „Doprava a zdravotnictví“ společně s poslancem D. Kasalem, Sál Záložny, Hlinsko, 17:00.
Úterý 31. března Další Plenární zasedání Parlamentu ČR.
   
   
 

 

Blog