Máme plán na okamžité zlepšení služeb v krajském zdravotnictví, zkvalitnění péče o pacienty a navíc krajský rodičovský příspěvek pro rodiny!

Tohle by Vám nemělo uniknout. Ve svém nedávném vyjádření jsem představil naše návrhy na zlepšení služeb a péče o pacienty v krajském zdravotnictví. Naše hnutí se netají tím, že v případě úspěchu v krajských volbách a změně vlády v Pardubickém kraji, prosadíme krajský rodičovský příspěvek ve výši 1.000,- Kč pro rodiče všech novorozených dětí.

Svět se změnil a my musíme umět reagovat, a to především v oblasti zdravotní péče a služeb pro občany všech věkových kategorií! Musím poděkovat všem, kteří se o naše zdraví starají, ať už se jedná o lékaře, sestry, zaměstnance nemocnic a samozřejmě další personál. Opravdu veliké díky Vám všem za Váš přístup a Vaši starost o nás, vážím si toho!

Pokud získáme důvěru voličů ve volbách a budeme se podílet na vedení kraje, máme připraveny konkrétní návrhy pro zlepšení kvality zdravotní péče a přístupu k pacientům. Máme připraveno využití až 7 miliard korun ze zdrojů Evropské unie do nových nemocnic a přístrojů. Postaráme se o mnohem lepší podmínky pro práci lékařů, zdravotních sester a personálu našich nemocnic.

Chceme moderní služby pro naše občany ve zdravotnictví. Zajistíme proto asistenční služby v každé naší nemocnici – pomoc v orientaci, doprovody do ordinací, pomoc se zavazadly apod. Dále zavedeme online systém rezervací času a místa vyšetření. Prosadíme zcela novou službu krajských nemocnic, kterou budou zdravotní vozy – to znamená, že v celém kraji bude trvale k dispozici několik vozů s profesionální posádkou a vybavením pro přepravu osob a léků. Pokud lékař rozhodne, vznikne pacientovi nárok na přepravu z domova do nemocnice a zpět.

Jednoznačně chceme podpořit rodiny při narození dítěte. Zavedeme proto porodné, tedy krajský rodičovský příspěvek - chceme, aby v našem kraji žily spokojené rodiny. Na podporu rodičů a jejich právě narozených dětí připravíme speciální částku ve výši 1.000,- Kč na nákup potřeb pro každého novorozence.

Chceme lepší zdravotnictví v našem kraji

Nic není cennější než naše zdraví. Ne nadarmo si ho vzájemně všichni přejeme, ať už třeba k narozeninám nebo jiným příležitostem ☺ Bohužel v posledních letech jsme byli svědky mnoha nešťastných událostí, které se staly v našich krajských nemocnicích, z nichž některé bohužel měly dokonce tragický konec. Považujeme za samozřejmé, že si obyvatelé našeho kraje zaslouží nejmodernější nemocnice se špičkovým vybavením! A že všichni musí mít dostupnou péči. Chceme férový přístup ke všem pacientům. Bez rozdílů a bez kompromisů! Už na začátku října budete mít možnost změnit vládu v našem kraji a rozhodnout, kdo bude příští čtyři roky řídit a vést náš kraj. Chci Vám proto dnes představit naše návrhy a nápady v oblasti zdravotnictví: ▪ Postaráme se o krajský rodičovský příspěvek 1000 korun. ▪ Miliardové investice do nemocničních budov a do špičkového přístrojového vybavení. ▪ Postaráme se o mnohem lepší podmínky pro práci lékařů, zdravotních sester a personálu našich nemocnic. ▪ Zajistíme zcela novou službu: tzv. asistenční zdravotní vozy. ? Koukněte na naše video, je tam vše na jednom místě ? A dejte nám vědět! Máte další nápady na zlepšení? Sem s nimi, je pro nás samozřejmé, že vše konzultujeme právě s Vámi! ?

Zveřejnil(a) Martin Kolovratník - ANO dne Neděle 30. srpna 2020